Apartamento Frente Ao Mar
Apartamento Frente Ao Mar Guarujá ligt in Guarujá, op afstand van 2 km van Aquario Guaruja, en geeft gasten een sauna. Ook de aanwezigheid van een zwembad garandeert een ontspannen verblijf.
Het appartement is gelegen op een korte afstand van de Beach Cove. Het Edenstrand ligt binnen 10 minuten rjden weg van dit appartement.
Apartamento Frente Ao Mar is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. De accommodatie is binnen 52 km afstand van Pref Saladino terinstation. Het appartement bevat een terras, dat optimaal comfort garandeert.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento Frente Ao Mar?
Apartamento Frente Ao Mar heeft privéparkeren. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Apartamento Frente Ao Mar?
Ter plaatse kunnen gasten van Apartamento Frente Ao Mar de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Apartamento Frente Ao Mar?
Er is Pref Saladino treinstation op 52 km van Apartamento Frente Ao Mar. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.